Leiskite sau - kelionę Kruizu !

Prabanga, suplanuotas laisvalaikis, kas rytą kita šalis, pažinti, pailsėti - tobula kelionė !

Rinkitės kelionę kruizu:
.......nes tai TAUPU. Sumokėję vieną kainą gausite kambarį, maitinimą, pramogas ir dar daugiau.

.......nes tai ROMANTIŠKA. Nuostabūs paplūdimiai, apartamentai su balkonu, pro langus atsiveria nuostabaus vandenyno peizažai, SPA malonumai tik dviems tai tik keletas iš galimybių

........nes tai PUIKI VIRTUVĖ. Mėgaukitės egzotiškais patiekalais įvairių pristatymų metu, valgykite įprastą maistą ar rinkitės sveiką maistą. Priklausomai nuo nuotaikos galite pietauti prabangiame restorane, nedidelėj kavinėj ar paprastoj užkandinėj.

........nes tai ĮVAIROVĖ. Daugiau nei 200 įspūdingų laivų, 3000 išplaukimo uostų, daugybė nuostabių vietų aplankyti ir dar daugiau įdomių veiklų.

........nes tai ĮDOMU. Dienomis - vienadienės pažintinės ekskursijos, puikios galimybės sportuoti, įvairios kultūros paskaitos, pažintiniai turai su gamtininkais ir istorikais ar puikiai praleista saulėta diena prie baseino. Vakarais linksminkitės šokiuose, koncertuose, žaiskite žaidimus ar tiesiog ramiai žvalgykitės į žvaigždėtą dangų.

........nes tai PAPRASTA. Grįškite iš atostogų pailsėję. Kruizo planavimas labai paprastas, vienas mokėjimas ir atvykus į laivą beveik visos išlaidos yra apmokėtos.

........nes tai Naujos ŠALYS. užmigsite vienoj šalyje o atsikelsite kitoje. Ir nereiks kaskartą perpakuoti lagaminų!

........nes tai VISAI ŠEIMAI. Šeimos mėgsta kruizus. Vaikų programos, vaikiški meniu bei laivo infrastrukūra padės jūsų vaikams būti užimtiems, o tėvai galės praleisti šiek tiek laiko vieni.

......nes tai PATOGU.Nepriklausomai nuo sumokėtos sumos, visas laivo personalas teikia aukščiausios klasės servisą 24 val per parą.

......tai 100% PASITENKINIMAS. Kruizų atostogautojai labiausiai patenkinti atostogomis iš visų - tai... faktas .

noriukeliauti,keliones kruizu, pigios keliones, kruizu, geriausios keliones kruizu