MSC patirtis, patogumas,svetingumas

 

 

MSC didžiuojasi itališku stiliumi, nepriekaištingas dizainas ir neprilygstamas aptarnavimas. Inovatyvūs dizaino sprendimai laivo išorėje ir viduje - laimėti prestižiniai apdovanojimai. Patiekalai laive apjungia Itališką, Viduržemio bei tarptautinę virtuvę. Kiekvienais metais MSC kruizai kelia aukštyn aptarnavimo standartus ir tai naujos gairės liukso klasės kruizams.

 

Kelionė MSC kruizu - graži patirtis, nuo rafinuotų, nuostabių laivų iki gracingo Itališko svetingumo, kartu su italų kalbos pamokomis. Nuo tos akimirkos kai įžengsite į laivą atrasite tylią, komfortišką eleganciją, nepriekaištingą dekorą ir švarą. Pailsėsite ramiame MSC Aurea SPA, Skanausite šviežiai paruoštus viduržemio jūros regiono patiekalus. Bei džiaugsitės nepakartojama pramogine programa. Visa tai už prieinamą kainą, o dar ir vaikai keliauja nemokamai !

 

Laivų parkas moderniausias ir jau turi kelis nepriekaištingus eko-laivus. Svečiai keliauja į užburiančias vietas, Karibuose, Viduržemio regione, Šiaurės Europoje, Pietų Amerikoje, Kanadoje.  Kelionė su MSC - nuostabi kelionė.

noriukeliauti_keliones kruizais_splendida_keliauju_kruizu_pigus_kruizai