Vertė, įvairovė ir pasitekinimas ... tai jausmai grįžus iš kruizo.

Yra posakis : Jūs nematėte gyvenimo, kol nepabandėte kelionės kruiziniu laivu. Vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi atostogas kruize. Tai patogu, nes dažniausiai viskas būna įskaičiuota į vieną kartą mokamą sumą. Praėjusiais metais atostogas kruize rinkosi šeimos, poros, jaunavedžiai, grupės draugų - iš viso apie 7 milijonai žmonių !!!

Daugybė žmonių ir tai tik per 1 metus Nejučia pradedi galvoti kodėl, bet kai pradedi žiūrėti motyvai aiškūs.

Maitinimas, apgyvendinimas, pramogos, vakarėliai, koncertai, žaidimai, aukštos klasės aptarnavimas, nuostabios kelionės į krante esančias, kerinčias pasaulio vietas - ir visa tai įeina į bilieto kainą !

Jūs atrasite, kad kruizinis laivas - plaukiojantis kurortas, kuriame rasite viską ką gali pasiūlyti kurortas ir dar daugiau !

 

Paprastos kelionės vargai elliminuoti. Jums nereikės rūpintis maistu, nereikės ieškoti ir rezervuoti bilietų, nereikės lakstyti iš oro uosto į oro uostą, bei pakuoti daiktų kas vakarą.

Tiesiog išsitieskite atsipalaiduokite ir džiaukitės aptarnavimu. Arba judėkite non-stop : pietaukite kaip niekad nepietavote, gėrėkitės nuostabiais šou, keliaukite į ekskursijas... Tegu Jūsų vargai lieka toli toli.

Skaitant jau darosi aišku kodėl vis daugiau žmonių renkasi atostogas kruize :) Negana to jie kasmet vis grįžta ir grįžta pasimėgauti Tikromis Atostogomis.

FAKTAS - atostogos kruize suteikia daugiau pasitenkinimo, nei kitų rūšių atostogos.

Klauskite - mes tikrai patarsime ir rekomenduosime kaip puikiai praleisti Jūsų atostogas.

PATARIMAS - Keliaukite laivu !